LH Od mala jsem „trpěl“ přemírou pohybové aktivity. Ta mne zavedla přes nejrůznější sporty až k tanci, kterému se věnuji již od 7 let. Počátky mého tanečního snažení však nebyly vůbec jednoduché. Tanec jsem bral jako zábavu, ale vyšší ambice zde nebyly. Zlom nastal o něco později. Přišla změna taneční partnerky, klubu, trenérů. Tanec mě pohltil a stal se součástí mé osobnosti. Soutěžní výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. Šly ruku v ruce s mým zápalem a snahou být lepším než ostatní.

První velký úspěch přišel v roce 2005 na Mistrovství republiky, kde jsme si s partnerkou vytančili 3. místo v kategorii Mládež latinskoamerických tanců. Od té doby to byl jeden velký soutěžně-taneční maraton, reprezentace různých států, cestování a potkávání zajímavých lidí.

V roce 2010 jsem obdržel nabídku na účinkování v televizním pořadu StarDance, když hvězdy tančí. Tu jsem přijal a v pořadu doprovázel herečku Jitku Čvančarovou. Byl jsem také součástí projektu Just Dance, dobrý večer Broadway, který byl unikátním tanečním projektem Kataríny Jakeš-Štumpfové na slovenské divadelní scéně. Dále jsem patřil do taneční skupiny DanceCoolCrew, s níž jsme byli ve finále televizní soutěže Československo má talent v roce 2016. Zatím poslední a také jedna z nejsilnějších zkušeností byla účast v pořadu Let’s dance v televizi Markíza. Zde byla mou partnerkou nezapomenutelná Eva Kramerová alias Evelyn, s níž jsme se protancovali těsně před brány finále.

Získané dlouholeté zkušenosti nyní předávám dalším generacím tanečníků a aktivně se věnuji tanečním projektům v různých podobách.

PARTNEŘI